Lucyna EkkertPlatforma Obywatelska RP
 

Policjanci z powiatu tarnogórskiego w piątek 11 lipca 2014 r. obchodzili swoje święto.

Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z najważniejszych potrzeb i wartości w życiu każdego człowieka, a Święto Policji jest szczególną okazją by wyrazić wdzięczność i uznanie funkcjonariuszom Policji oraz wszystkim pracownikom cywilnym, za zaangażowanie z jakim realizują swoją misję oraz z satysfakcją podkreślić, iż podejmowane działania prewencyjne, dobre wyniki w zwalczaniu przestępczości są wysoko oceniane przez społeczeństwo oraz władze powiatu.

Podczas uroczystego Apelu, który odbył się w Centrum Kultury Śląskiej policjanci z powiatu tarnogórskiego odebrali nominacje na wyższe stopnie służbowe. Komendantowi Andrzejowi Wystalskiemu wręczyłam kluczyki do ufundowanego przez powiat nowego policyjnego radiowozu. Z pojazdu korzystać będą policjanci z Wydziału Prewencji. Po raz kolejny z okazji Święta Policji miałam zaszczyt wyróżnić jednego z funkcjonariuszy i przekazać nagrodę - tablet. Natomiast z rąk Pana Romana Rabsztyna - zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Katowicach odebrałam wyróżnienie za współpracę z policją tarnogórską.

Policjantom wyróżnionym odznaczeniami oraz awansami na kolejne stopnie służbowe złożyłam gratulacje, Wszystkim Policjantkom, Policjantom oraz Pracownikom Cywilnym, a także emerytowanym funkcjonariuszom złożyłam najserdeczniejsze życzenia.

 

Święto Policji

Święto Policji

Święto Policji

Święto Policji