Lucyna EkkertPlatforma Obywatelska RP
 

W czwartek 14 lipca 2016 r. w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim tarnogórscy policjanci obchodzili swoje święto. Podczas uroczystej zbiórki z okazji Święta Policji 119 policjantów tarnogórskiej komendy otrzymało mianowanie na wyższe stopnie policyjne. To szczególne święto jest także okazją do wyróżnień, podziękowań i życzeń.

Na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach Kapituła Odznaki Honorowej za Zasługi dla Województwa Śląskiego przyznała to honorowe wyróżnienie 3 funkcjonariuszom tarnogórskiej policji, które miałam zaszczyt wręczyć. Przyznanie tego wojewódzkiego wyróżnienia stanowi wyraz uznania wojewódzkich władz samorządowych dla wyróżniających się funkcjonariuszy policji za ich działalność, zaangażowanie z jakim realizują swoją misję, podejmowania szeregu działań prewencyjnych, ale także edukacyjnych, i społecznych.

Z okazji nadchodzącego Święta Policji Wszystkim Policjantkom, Policjantom oraz Pracownikom Cywilnym, życzę pomyślności osobistej i zawodowej, szacunku społecznego, a odpowiedzialna, trudna służba niech będzie dla Was zawsze źródłem satysfakcji i zadowolenia.